SKVĚLÁ ZPRÁVA Z ESTEPONY: KALVACH S JANOŠKEM PRODLOUŽILI SVÉ KONTRAKTY

Záložníci Lukáš Kalvach i Dominik Janošek během soustředění ve španělské Esteponě prodloužili své kontrakty s Viktorií Plzeň do roku 2023!

Lukáš Kalvach přišel do Viktorie z Olomouce před začátkem této sezony, velmi rychle se prosadil do základní sestavy a díky svým výkonům nakoukl i do národního týmu. V lize v této sezoně odehrál 18 utkání a vstřelil 3 branky.

Lukáš Kalvach přišel do Viktorie z Olomouce před začátkem této sezony, velmi rychle se prosadil do základní sestavy a díky svým výkonům nakoukl i do národního týmu. V lize v této sezoně odehrál 18 utkání a vstřelil 3 branky. Reprezentant do jedenadvaceti let Dominik Janošek zasáhl v této sezoně do deseti utkání, v nichž ukázal rovněž velký potenciál.

"Oba ukazují, že byl jejich příchod pro nás přínosem a dobrou volbou. Jsme s nimi spokojeni, proto jsme hráčům již nyní nabídli prodloužení smluv a jsem rád, že budou oblékat dres Viktorie až do roku 2023," uvedl Adolf Šádek, generální manažer klubu.

"U obou hráčů se potvrdilo, že byl přestup do Viktorie správným krokem a věříme, že budou velkým přínosem i v následujících letech," doplnil Roman Brulík ze společnosti RBR Sportconsult, která hráče zastupuje.

"Ve Viktorce se cítím od začátku skvěle. Máme tu perfektní zázemí, dobrou partu v kabině a doufám, že budeme v následujících letech společně úspěšní," přeje si Lukáš Kalvach, kterého doplňuje mladší parťák: "Teď je to jen na nás, abychom makali a dokázali na hřišti vrátit důvěru, kterou do nás klub vložil."

https://www.fcviktoria.cz/clanek.asp?id=Skvela-zprava-z-Estepony-Kalvach-s-Janoskem-prodlouzili-sve-kontrakty-13953

Nejnovější zprávy

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6