Hráči RBR SportConsult v 14.kole Fortuna ligy a 13.kole Fortuna národní ligy

Fotbalisté poslední Opavy ve 14. kole první ligy na hřišti Slovácka utrpěli debakl 0:4 a na výhru v nejvyšší soutěži čekají už dvanáct zápasů. Naopak domácí potřetí za sebou zvítězili a poskočili na 5. místo tabulky. Po zranění se na hřiště konečně v dresu Slovácka podíval Jan Juroška, který střídal v 85.minutě. Václav Juřena z týmu hostí se dostal na hřiště v 68.minutě.

Zápas fotbalistů Ostravy a Olomouce skončil remízou 2:2. Domácí po gólech Diopa dvakrát vedli, Sigma však zásluhou Václava Jemelky pokaždé dokázala srovnat. Olomouc do zápasu vstoupila s pěti změnami v základní sestavě, přesto musela od začátku čelit převaze Baníku a v 10.minutě prvnímu gólu. Sigma se pak z tlaku vymanila a dokázala srovnat zásluhou Václava Jemelky, který ve skluzu z úhlu dopravil míč do sítě. Baník ale rychle reagoval a 2 minuty na to vstřelil druhou branku. 3 minuty před koncem utkání ale Olomouc překvapila a po rohu prodloužil Beneš balon na zadní tyč pro Václava Jemelku, který hlavou vstřelil svůj 2.gól v utkání a zajistil tak svému týmu bod. Jiří Texl nastoupil v 61.minutě, Radek Látal zůstal mezi náhradníky.

Plzeň ve šlágru podzimu podlehla Slavii 0:1. Plzeň vstoupila do zápasu velmi dobře, zpoza velkého vápna pálil nebezpečně Lukáš Kalvach, brankář Kolář však míč vyrazil na roh. Slavia postupně vyrovnala hru a v 5.minutě nastavení prvního poločasu šla do vedení. Do 2.poločasu vstoupila opět aktivněji Plzeň, Slavia se jen bránila, domácí ale nedokázali žádnou šanci proměnit. Lukáš Kalvach nastoupil v základní sestavě. Dominik Janošek a Roman Hubník zůstali mezi náhradníky.

Fotbalisté Jihlavy porazili v předehrávce 13. kola Fortuna národní ligy vedoucí Pardubice 3:2 a polepšili si v tabulce na třetí pozici. Jakub Rezek nastoupil do utkání v 79.minutě.

Vítkovice v Líšni prohrály 1:5. Lukáš Buchvaldek nastoupil do utkání v základní sestavě, bohužel se k žádné akci, která by pomohla snížit skóre, nedostal.

Sokolov prohrál ve Varnsdorfu 0:3 a zůstává tak na posledním místě tabulky. Ondřej Štursa odehrál 1.poločas utkání.