Hráči RBR SportConsult v 18.kole Fortuna ligy

V předehrávce 18. kola fotbalové ligy remizovala Opava v Ostravě 0:0, i když k výhře měla blíž Opava, která nastřelila dvakrát tyč. Opava byla i díky brzkému vyloučení domácího Jánoše celé utkání aktivnější. Václav Juřena do utkání nastoupil v 64.minutě.

Fotbalisté Slovácka ve Zlíně prohráli 1:2. První poločas byli aktivnější domácí, teprve po přestávce kombinačně lepší Slovácko výrazně přidalo a dostalo soupeře pod tlak. V 80. minutě ale domácí přidali pojistku a Slovácko ve zbytku utkáni pak stačilo už jen zkorigovat. Jan Juroška nastoupil v základní sestavě.

Sigma Olomouc na domácí půdě s Libercem vyhrála 1:0. Hanáci se tak po osmi utkáních dočkali vítězství. Václav Jemelka tentokrát v utkání chyběl kvůli trestu za 4 žluté karty. Jiří Texl a Radek Látal zůstali na lavičce mezi náhradníky.

Plzeň doma porazila Bohemians 1905 1:0. Teprve po 30ti minutách hry přišla první akce, když po chybě Jindřiška využil šance Lukáš Kalvach a poslal svůj tým do vedení. Zbytek utkání se odehrával stejně, jako začal. Lukáš Kalvach nastoupil v základní sestavě. Roman Hubník a Dominik Janošek se tentokrát na hřiště nedostali.