Hráči RBR SportConsult v 10.kole Fortuna ligy a 9.kole Fortuna národní ligy

V zápase 10. kola první fotbalové ligy remizovalo Slovácko na domácím hřišti s Teplicemi 1:1. Jan Juroška kvůli zranění v utkání chyběl.

Fotbalisté Opavy doma remizovali 1:1 s Libercem, poosmé za sebou v nejvyšší soutěži nevyhráli a zůstávají tak na posledním místě tabulky. Václav Juřena kvůli lehkému zranění stále chyběl.

Plzeň na hřišti Českých Budějovic vyhrála 3:0 a slavila tak již čtvrté vítězství v řadě. Západočeši v utkání jednoznačně dominovali a jejich vítězství mohlo být výrazně vyšší. Lukáš Kalvach si v tomto utkání připsal asistenci na gól, když v 90.minutě nahrál Chorému a ten míč dorazil do brány. Roman Hubník už se po zranění vrátil zpět, do utkání ale nenastoupil a spolu i s Dominikem Janoškem zůstali na lavičce mezi náhradníky.

Olomouc v Jablonci remizovala 2:2. V 53. minutě po trestném kopu hlavičkoval Václav Jemelka, ale Hrubý jeho skvělou hlavičku vyrazil. V 84. minutě se Hanáci dočkali vyrovnání, které zařídili střídající hráči. Střílený centr Jiřího Texla Hrubý jen vyrazil před sebe a Pilař míč poslal do branky. Václav Jemelka odehrál celé utkání. Jiří Texl se dostal na hřiště v 72.minutě. Radek Látal zůstal mezi náhradníky.

Vítkovice na domácí půdě porazili Sokolov 4:0. Do vedení se dostali už v 5. minutě, když si před vápnem vzal míč Lukáš Buchvaldek, přešel přes obránce, udělal kličku brankáři a míč zasunul do branky. Na začátku 2.poločasu se Lukáš trefil ještě jednou, když Stříž poslal míč skrz vápno a Lukáš se na zadní tyči nemýlil. Lukáš byl blízko hattricku, ale střeleckou snahu mu zmařil jeden z obránců. Ondřej Štursa v opačném týmu mohl snížit stav utkání, ale největší šanci Sokolova v utkání brankář Vítkovic bravůrně zlikvidoval.

Fotbalisté Jihlavy doma vyhráli s Brnem 3:2. První poločas atraktivního zápasu dlouho nenabízel žádnou zajímavou šanci. Do 88.minuty bylo utkání vyrovnané. Před koncem utkání Smejkal využil výborného uvolnění od Jakuba Rezka a střelou v pádu překonal Flodera v brněnské brance. Hosté už znovu srovnat nestihli. Jakub Rezek tím zaznamenal již 5. asistenci v utkání FNL v dresu Jihlavy.