Dominik Janošek přestupuje do Slovácka

V těchto dnech se podařilo dokončit transfer klienta naší agentury RBR SportConsult Dominika Janoška z FC Zbrojovka Brno do 1.FC Slovácko.

Dominik je juniorským reprezentantem ČR U20. Upozornil na sebe zejména v minulém ročníku 1. celostátní ligy dorostu, kde ze své pozice středního záložníka vstřelil 21 branek. Na podzim 2017 pak debutoval v dresu Zbrojovky Brno v HET lize, kde nakonec zaznamenal 4 starty.

Dominik pochází z Rajhradu u Brna. V žákovském věku hrál také ve Vyškově a Olomouci, po celý dorostenecký věk pak nastupoval za Zbrojovku Brno.

"Věděl jsem o dlouhodobém zájmu Slovácka o mé služby. Jsem proto velmi rád, že se transfer podařilo uskutečnit. Na Brno určitě nebudu vzpomínat ve zlém. Vážím si skutečnosti, že mi dal trenér Pivarník první šanci v lize, přesto jsem přesvědčen, že Slovácko může být pro mou další kariéru skvělým krokem."

Roman Brulík z agentury RBR SportConsult doplnil: "Dominikovi končila v létě 2018 v Brně smlouva. I přes jeho postupně narůstající výkonnost během podzimu 2017 k žádnému zásadnímu jednání o nové smlouvě nedošlo. Zároveň jsme zaregistrovali zájem Slovácka i dalších klubů o Dominikovy služby. Transfer do Slovácka nám i vzhledem k filozofii klubu ve vztahu k dlouhodobé podpoře růstu mladých hráčů nakonec přišel jako nejlepší řešení."

Dominik Janošek se po podpisu nové smlouvy a absolvování funkčních fyziologických testů hned zapojil do přípravy svého nového týmu.

Držíme palce Niku!

Nejnovější zprávy

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6