Hotovo! Michal Hlavatý se stal hráčem Slovanu Liberec

Spekulacím je konec. Severočeský celek oznámil příchod zatím nejzvučnější posily pod novým vedením. Šestadvacetiletý středopolař Michal Hlavatý přestoupil z Pardubic do Slovanu Liberec. Mluví se o částce kolem 20 milionů korun.

Hotovo! Michal Hlavatý se stal hráčem Slovanu Liberec

„Už od příchodu na stadion tady cítím takovou rodinnou amosféru. Věřím, že zde strávím krásné roky a zažiju nějaké úspěchy,“ pochvaluje si nováček v liberecké kabině a vysvětluje, proč zamířil právě pod Ještěd: „Na Liberci mě oslovil projekt, který se tady tvoří, ambice klubu a lidi, kteří tu jsou, od realizačního týmu, až po nejvyšší vedení. Věřím, že se pod nimi zlepším,“ prozradil Hlavatý, který se Slovanem podepsal smlouvu do roku 2028.

„Transfer Michala Hlavatého byl jedním z nejkomplikovanějších případů, na kterém se naše agentura v posledních letech podílela. Po několika týdnech nakonec vše dopadlo tak, jak si sám hráč přál. Věříme, že pokračování spolupráce s trenérským týmem Radka Kováče přinese všem zúčastněným jen ty nejlepší výsledky,“ konstatoval Roman Brulík z agentury RBR SportConsult, která fotbalistu zastupuje.

Jan Nezmar (generální ředitel) o nové posile: „Michal je zkušený hráč, který je zvyklý na lídrovskou pozici. Tvoříme tady nový tým s velmi nízkým věkovým průměrem a od Michala si slibujeme konstantní a kvalitní výkony.“

 

Zdroj: https://liberecky.denik.cz/fotbal-prvni-liga/fotbal-slovan-liberec-prestup-posila-michal-hlavaty.html

Nejnovější zprávy

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6