Radek Látal se poprvé trefil za áčko Sigmy Olomouc

První přípravný zápas hrál dnes tým SK Sigma Olomouc v Žilině. Hanáci soupeři, který vévodí slovenské nejvyšší soutěži, podlehli o dvě branky. Jediný gól hostů dal dvě minuty před přestávkou záložník Radek Látal.Sigma šla do zápasu bez dvou hráčů, hrát ještě nemůže Jakub Petr, který je v rekonvalescenci, lehké zranění z pátečního tréninku nepustilo do hry ani Jakuba Vichtu. Trenér Václav Jílek rozdělil tým na dvě jedenáctky, do prvního poločasu nastoupili nováčci Bidje Manzia a Radek Látal.

V úvodu měla Sigma výhodu přímého kopu, potom zahrávala roh, ale do vedení šli z ničeho nic domácí. Po chybě v rozehrávce loboval do odkryté brány Klec. Žilina potom dobře bránila, Sigmě mnoho místa nenechávala a naopak stále zlobila z rychlých protiútoků. Pět minut před přástkou jeden z nich domácí dohráli a vedli o dva. Ve 42. minutě se stav zase měnil. A bylo to po akci dvou noviců. Manzia zprava přihrával a Látal ve vápně zakončil - 2:1. Hned na začátku druhé půlky mohlo být srovnáno, ale Falta v tutové pozici trefil jen do brankáře. Domácí okamžitě vyrazili do brejku a povedlo se jim zvýšit. Ve zbytku zápasu u se stav nezměnili, i když šance byly na obou dvou stranách. Jedinou branku dala Sigma po spolupráci dvou nových hráčů, Bidje Manzia přihrával, Radek Látal zakončoval.

MŠK Žilina - SK Sigma Olomouc 3:1 (2:1)

Branky: 7. Klec, 40. Haskič, 48. Jankauskas - 43. Látal.

SK Sigma: 1.poločas: Buchta - Sladký, Radakovič, Šindelář, Vepřek - Látal, Houska, Buchvaldek, Manzia - Vašíček, Yunis. 2. pol.: Reichl - Zahradníček, Štěrba, Škerle, Jemelka - Hála, Plšek, Habusta, Falta - Krč, Chorý. Trenér Václav Jílek.Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Rem aperiam eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit.

Quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem.