Mladé pušky RBR SportConsult po 1.třetině jarní části

Marek Janša (1.FC Slovácko) se připravuje na operaci kolene předního křížového vazu v levém koleni, která by ho měla čekat v průběhu června. Volný čas využívá k přípravě na maturitu, písemnou část zkoušky už má za sebou.

Ondřej Hapal ( AC Sparta Praha) se vrátil po zranění kolene do sestavy sparťanské U17. Vzhledem k epidemii příušnic ve sparťanském týmu však o mnoho utkání nepřišel. Po návratu po zranění se už v utkání v Hradci Králové také zapsal mezi střelce a dopomohl k výhře svého týmu 1:4.

Daniel Horák (SK Hradec Králové) se po těžkém zranění kotníku dostává zpět do formy. Po startu v U18 nastoupil i do ligového utkání hradecké U19 proti Spartě, kdy v 55. minutě střídal.

Pavel Juroška (FC Baník Ostrava) se v posledních dvou utkáních konečně probojoval do základní sestavy. Jednou Ostrava vyhrála 2:0 v Pardubicích, ve druhém utkání doma proti Teplicím prohrál jeho tým po penaltách 2:3.

Jan Halász (FC Viktoria Plzeň) si drží velmi dobrou výkonnost a pravidelně nastupuje jako kapitán za U17. Za stejný tým se rozstřílel i Lukáš Václavík, který od začátku jarní sezóny vstřelil už 3 branky.

Jakub Markovič (SK Slavia Praha) ukazuje skvělou formu a je oporou Slavia U19, která na jaře podává velmi dobré výkony. V 5-ti odchytaných ligových utkáních 3x uhájil čisté konto.

Martin Vlachovský a David Seriš ( MFK Karviná) pravidelně nastupují v základní sestavě karvinské U19. Oba hráči patří k nejlepším v týmu, kterému napomáhají k aktuálnímu 7.místu v ligové tabulce. Martinu Vlachovskému se podařilo od začátku sezóny vstřelit už 9 branek.

Nejnovější zprávy

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6