Jakub Rezek se podílem svým prvním gólem na vítězství Slovácka proti Vítkovicím

I ve druhém přípravném utkání Slovácko zvítězilo, když si poradilo s druholigovými Vítkovicemi 4:0.

Slovácko od prvních minut kontrolovalo hru, ale prosadit se svěřenci trenéra Stanislava Levého dokázali v prvním poločase pouze jednou, a to když po centru Tetteho hlavičkoval přesně k tyči Tomáš Zajíc.

Slovácko mělo i další šance, ale v brance Vítkovic doslova čaroval gólman Nemrava, který je v ostravském celku na zkoušce právě ze Slovácka.

Druhá branka utkání přišla v 57. minutě. Marek Havlík vystřelil ze střední vzdálenosti. Jeho pokus ještě Nemrava Vyrazil, ale na dorážku Tomáše Ťoka již byl krátký - 2:0. Slovácko bylo při chuti a v 62. minutě to již bylo 3:0, když se v pokutovém území uvolnil Francis Koné a chladnokrevně poslal míč do sítě.

Stejně jako první přípravné utkání v Dubňanech, tak i to v Uherském Brodě skončilo výsledkem 4:0, když se v 82. minutě prosadil Jakub Rezek, který po chybě hostujícího hráče elegantně přehodil vyběhnuvšího gólmana.

MFK Vítkovice - 1.FC Slovácko 0:4 (0:1)

Branky: 30. Zajíc, 57. Ťok, 62. Koné, 82. Rezek

Sestava 1.FCS (1. poločas): Heča - Šimko, Břečka, Rada, Civič - Sadílek, Machalík, Drané, Tetteh, Biolek - Zajíc

Sestava 1.FCS (2. poločas): Daněk - Chyla, Daníček, Šumulikoski, Reinberk - Kunca, Havlík, Kalouda, Ťok, Rezek - Koné