Hráči RBR SportConsult v 17.kole HET ligy

Dominik Janošek poprvé za Slovácko, Lukáš Kalvach vyhlášen mužem utkání

Důležité vítězství 1:2 na půdě ostravského Baníku zaznamenali hráči Slovácka v sobotu 17.2.2018.

Dominik Janošek zaznamenal nejen 1.ligový start za Slovácko, ale navíc vůbec poprvé nastoupil v lize od začátku utkání. Společně s dalším naším hráčem Honzou Juroškou výrazně přispěli k nečekanému vítězství Slovácka v bitvě o záchranu. Jakub Rezek zůstal tentokrát na lavičce náhradníků.

V neděli 18.2.2018 ve šlágru kola remizovala Sigma Olomouc v utkání s FC Viktoria Plzeň 0:0. Všichni hráči naší agentury se objevili v základních sestavách svých týmů. Lukáš Kalvach a Jirka Texl se neúnavně snažili překonat kompaktní defenzívu plzeňské Viktorky, ve které kraloval kapitán Roman Hubník. Remízu nakonec braly oba celky.

Lukáš Kalvach byl následně deníkem Sport vyhlášen mužem utkání.

K výkonu Lukáše Kalvacha se v jedné z odpovědí na dotazy novinářů na pozápasové tiskové konferenci vyjádřil i trenér Sigmy Václav Jílek:

Co říkáte na výkon Lukáše Kalvacha, který ve středu hřiště proti třem reprezentantům kraloval?

Nebudu jej chválit, protože odvedl výkon, který odvádí již dlouhodobě, kdy patří mezi naše nejlepší a nejdůležitější hráče. To je pochvala sama o sobě. Nebojí se hrát a postupně jde pořád nahoru. Jeho výkonnost má dnes vysoké parametry, takže byť tam udělal jednu chybičku, kdy byl presovaný a ztratil balón, tak pro mě je důležité, že chce hrát a že plní věci, o kterých se bavíme a které po něm chceme. Pevně věřím, že ještě neřekl poslední slovo a že může mít daleko vyšší ambice.

Zdroj: https://olomoucky.denik.cz/fotbal_region/chory-popravde-me-docela-nastval-smal-se-jilek-20180218.html

Nejnovější zprávy

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6