Roman Hubník a Lukáš Kalvach zařazeni do ankety „TOP 100“ deníku Sport

Ve 2.ročníku ankety "TOP 100" deníku Sport, ve které 25 prvoligových trenérů a dalších expertů vybírá nejlepší hráče HET ligy, se umístili také 2 hráči, které zastupuje naše agentura RBR SportConsult.

Roman Hubník obsadil s 289 body 15. místo, na 34.místě se 108 body pak najdeme Lukáše Kalvacha. Vítězem ankety se stal Michael Krmenčík z FC Viktoria Plzeň.

"Vůdce nejen na hřišti, ale i v kabině. Jeho slovo je svaté. Nesmlouvavý v osobních soubojích." Tak zní komentář tvůrců ankety k Romanu Hubníkovi. Vzhledem ke zdravotním problémům, které Romana prakticky v průběhu celé sezóny provázely, toto umístění ukazuje, že jeho pozice v české špičce je pořád pevná.

Na adresu Lukáše Kalvacha se dozvídáme následující hodnocení. "Všichni jsou v olomouckém mužstvu nahraditelní, jen on nikoli. Proč? Vyhraje každý souboj." Před rokem touto dobou hrál Lukáš Kalvach za MAS Táborsko a vůbec nebylo jasné, kterým směrem se v létě bude jeho kariéra ubírat. Za tuto sezónu zaznamenal úžasný výkonnostní růst. Jeho příběh bude určitě sloužit jako motivace pro řadu dalších hráčů, že je pořád v průběhu hráčské kariéry o co bojovat a nikdy není nic ztraceno.

Oběma klukům upřímně gratulujeme a přejeme hodně zdraví a štěstí do dalších let jejich kariéry.

Nejnovější zprávy

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6