Mladé pušky RBR SportConsult po jarní části sezóny 2017/2018

Jakub Markovič (SK Slavia Praha) zakončil sezónu velmi dobrým výkonem v derby pražských "S". Po bezbrankové remíze chytil v penaltovém rozstřelu 2 penalty a tím pomohl k výhře Slavie. Sparta tím zároveň přišla o mistrovský titul kategorii "U19". Jakub za celou jarní sezónu v dresu slávistické "U19" zaznamenal celkem 7 čistých kont.

Ondru Hapala (AC Sparta Praha) na jaře brzdilo nejprve zranění kolene a následně dostal příušnice, ale stihl se vrátit na poslední zápasy sezóny. I přes tyto potíže vstřelil na jaře 4 góly a přidal několik asistencí.

Jan Halász s Lukášem Václavíkem (FC Viktoria Plzeň) skončili sezónu v kategorii "U17" se svým týmem na 3.místě za pražskou Slavií a Spartou. Honza na konci začal pomalu sbírat starty za "U19", celkem jich bylo 5, z toho 3 v základní sestavě. Lukáš se po pomalejším rozjezdu dostal do dobré formy a potvrdil to i tím, že se střelecky velmi dobře prosazoval. Za celou sezónu nastřílel 11 branek. Na Honzově kontě pak je 7 zářezů, a to zejména z penaltového puntíku.

Marek Janša (1.FC Slovácko) je po úspěšné operaci předního křížového vazu a chystá se na rehabilitaci a s tím spojený postupný návrat na hřiště.

Martin Vlachovský s Davidem Serišem (MFK Karviná) pomohli k záchraně svého týmu v nejvyšší soutěži v kategorii "U19". Sezóna to nebyla jednoduchá, když po dobrém podzimu přišlo trochu horší jaro ztížené virózou celého týmu a spoustou odložených zápasů. Nakonec Martin Vlachovský skončil sezónu s 9 góly a David Seriš se 3 vstřelenými brankami.

Pavel Juroška (FC Baník Ostrava) bojoval na začátku sezóny s problémy růstového charakteru, které se mu na konci sezóny vrátily. Jsme přesvědčeni, že až se jeho tělesná konstrukce ustálí, bude jeho výkonnost jen stoupat. Za jarní část stihl vstřelit 2 branky.

Daniel Horák (SK Hradec Králové) se po zranění kotníku ze začátku jara dostal do slušné formy na kterou by měl navázat v nové sezóně. Nastoupil také za reprezentaci ČR "U18" na Slovakia Cupu a přispěl k celkovému 2.místu.

Nejnovější zprávy

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6