Naše služby

Jsme progresivní fotbalová agentura, která zajištuje komplexní služby pro fotbalisty po celou dobu jejich kariéry (od žákovských a dorosteneckých let, následný přechod a zapojení se do kategorie dospělých).

Ve fotbalovém prostředí se pohybujeme již mnoho let a rádi vám předáme naše zkušenosti na cestě za společným cílem. Jediná cesta na vrchol vede přes oboustrannou tvrdou práci a my si zakládáme na individuálním přístupu ke každému klientovi, protože každá hráčská kariéra je stejně důležitá.

Spolupracujeme s řadou odborníků ve svých oborech, (atletický trénink, silový trénink, mentální trénink... atd.), společně se kterými, vám pomůžeme překonat úspěšné i to méně úspěšné období vašeho nejen sportovního života.

Zastupování a scouting

Vyhledávání talentů, sledování stávajících klientů, uzavírání profesionálních smluv, prodlužování profesionálních smluv, realizování přestupů hráčů v rámci ČR, nebo do zahraničí.

Sportovní služby

Atletický trénink, kondiční silový trénink, Mentální trénink, Individuální fotbalový trénink, Fotbalové kempy a školy, organizace zahraničních stáží, vypracování individuálních tréninkových plánů.

Marketing a propagace

Zprostředkování reklamních a propagačních akcí klientů, uzavírání smluv na reklamní a propagační akce klientů, uzavírání smluv na sportovní vybavení, organizace zájezdů a zajištění vstupenek na vybraná fotbalová utkání.

Poradenské služby

Finanční poradentství, daňové poradenství a pojišťovací služby.

Právní služby

Zajišťování právních služeb v oblasti sportu, zajišťování služeb v občansko-právních i obchodně-právních věcech.

Ostatní

Zajištění výživového poradce, Zajištění lékařské péče, servis při nominacích na reprezentační sraz, zajišťování komplexních výkonnostních testů ve spolupráci se Sportclinic AGEL a REFIT clinic Olomouc

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6