Jakub Markovič přestoupil do SK Slavia Praha

V tomto týdnu se podařilo dokončit transfer klienta naší agentury Jakuba Markoviče do SK Slavia Praha. Tento talentovaný brankář, kterému bude teprve v červenci 16 let, zaujal známý pražský klub jak svými výkony v klubovém dresu, tak zejména svým působením v reprezentačním týmu ČR "U16".

Jakub je odchovancem přerovského fotbalu. V posledních necelých 3 letech pak působil v Sigmě Olomouc. Nyní se rozhodl pro další výzvu a bude dále rozvíjet svou fotbalovou kariéru v jednom z největších našich klubů historie i současnosti.

"Jsem šťastný, že se podařilo můj přestup do Slavie v těchto dnech dokončit. Celou věc jsem probíral se svými rodiči i se svou agenturou a jsem přesvědčen, že jsme společně udělali správné rozhodnutí. Moc se na působení ve svém novém klubu těším", uvedl Jakub.

Dle Romana Brulíka z agentury RBR SportConsult šlo o naprosto logický krok: "Řadu měsíců vnímáme Jakubův obrovský sportovní potenciál, který je podpořen maximální tréninkovou pílí a také úžasnou podporou celé jeho rodiny. Ve Slavii bude moci podstupovat, kromě náročného tréninkového procesu, ještě těžší konfrontace a to i v utkání se zahraničními soupeři pod mnohem větším tlakem, než na který byl zvyklý z Olomouce. A to je přesně to, co ke svému dalšímu fotbalovému růstu nezbytně potřebuje".

Jakub se tento týden připojil do tréninkového procesu slávistické "U17" a už tuto sobotu 1.4.2017 by měl nastoupit v dresu svého nového týmu v utkání v Liberci.

Ať se Ti ve Slavii daří Kubo!

Nejnovější zprávy

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6