Hráči RBR SportConsult v 10.kole Fortuna ligy a Fortuna národní ligy

Ve šlágru 10.kola porazila ve Štruncových sadech Plzeň Spartu 1:0. Obhájce titulu se v tabulce bodově dotáhl na vedoucí Slavii. Kapitán Roman Hubník, který se v Jablonci zranil, nechyběl a do utkání nastoupil a předvedl výborný výkon.

Fotbalisté Dukly dobře rozjetý zápas se Zlínem nedokázali udržet do konce a tak jsou po remíze 1:1 stále na poslední příčce ligové tabulky. Ondřej Štursa do utkání nenastoupil.

Opava vyhrála na Slovácku 2:0. Slezany poslal do vedení v první půli Kuzmanovič a v 87.minutě potvrdil svým prvním ligovým gólem v kariéře tři body střídající Václav Juřena. Za Slovácko se málem trefili Jakub Rezek i Jan Juroška, ale oba pokusy skončily bohužel jen na tyči. V základní sestavě byl také Dominik Janošek.

Sigma Olomouc prohrála v Liberci 0:3. Nepříznivou bilanci letošních výsledků nepomohli změnit ani Lukáš Kalvach, Václav Jemelka a Jiří Texl , kteří nastoupili do utkání v základní sestavě.

Třinec doma prohrál s Jihlavou 1:2. Lukáš Buchvaldek kvůli zranění stále nehraje.