Hráči RBR SportConsult v 21.kole Fortuna ligy

Mladá Boleslav v úvodním jarním utkání první ligy prohrála v Českých Budějovicích 0:3 a klesla tak na šestou pozici. Dominik Janošek nastoupil poprvé v základní sestavě za svůj hostující tým, bohužel se mu ale nepovedlo stav utkání nějak změnit.

Fotbalisté Slovácka na domácí půdě prohráli s Baníkem Ostrava 0:1. Jan Juroška do tohoto utkání nenastoupil.

Olomouc v Teplicích vyhrála 3:1. Sigma vstoupila do utkání velmi aktivně a už v páté minutě otevřela skóre. Domácí po inkasovaném gólu přidali, ale marně se dožadovali penalty. O chvíli později podruhé udeřili Hanáci. Sigma teprve podruhé v tomto ročníku nejvyšší soutěže skórovala třikrát v jednom utkání. Václav Jemelka odehrál celé utkání, Radek Látal zůstal mezi náhradníky.

Fotbalisté Plzně zvítězili v Opavě 3:0 a prožili úspěšnou soutěžní premiéru pod novým trenérem Adriánem Guľou. Domácí vstoupili do utkání aktivněji a hned v úvodní minutě si vytvořili šanci, ale těsně minuli. Západočeši sice v následujících minutách drželi balon, ale žádnou zajímavou šanci si nevytvořili. Teprve po změně stran se hosté prosadili, když v 57. minutě poslal Lukáš Kalvach ostrý centr do vápna na Beauguela, který tak vstřelil první branku. Od té chvíle Plzeň kontrolovala průběh utkání a přidala další 2 branky. Lukáš Kalvach odehrál v dresu hostů celé utkání. Roman Hubník zůstal mezi náhradníky. Za domácí nastoupil poprvé v základní sestavě Jiří Texl. Václav Juřena se na hřiště dostal v 68.minutě.