Hráči RBR SportConsult v 15.kole Fortuna ligy a Fortuna národní ligy

Fotbalisté Slovácka v 15. ligovém kole na domácím trávníku podlehli Liberci 0:1. V tomto utkání hráli naposledy pod vedením trenéra Petra Vlachovského, kterého vystřídá Martin Svědík. V základní sestavě nastoupil Jan Juroška. Dominik Janošek a Jakub Rezek zůstali tentokrát mezi náhradníky. Oba dva pak nastoupili na druhý den v juniorské lize proti Třinci a svým kvalitním výkonem se podíleli na všech gólech svého týmu při výhře 4:2.

Fotbalisté Opavy vyhráli slezské derby s Ostravou 2:1 a svého hlavního rivala tak doma porazili poprvé od listopadu 1996. Václav Juřena nastoupil před koncem utkání.

Plzeň doma remizovala s Příbramí 1:1. Roman Hubník zůstal mezi náhradníky.

Utkání Sigmy Olomouc v Teplicích skončilo bezbrankovou remízou. Václav Jemelka nastoupil v základní sestavě a 2x zabránil na poslední chvíli domácím ke vstřelení gólu. Zejména jeho "pohotovou patičku" na brankové čáře označila některé media jako "obranný zákrok roku". K remíze přispěli i v základní sestavě hrající Lukáš Kalvach a první střídající hráč Jiří Texl.

Lukáš Buchvaldek v týdnu absolvoval úspěšnou operaci třísel. Pokud nenastanou žádné komplikace, měl by být připraven absolvovat zimní přípravu.

Nejnovější zprávy

RBR SportConsult a.s.
Na Míčánce 33
169 01 Praha 6