Hráči RBR SportConsult v 18.kole HET ligy

Jan Juroška proti Spartě přihrál na gól, Dominik Janošek opět v základu

Sparta v 18. kole první ligy neudržela vedení na Slovácku a remizovali 1:1. K tomuto výsledku pomohl Jan Juroška, jehož centr v 70. minutě propadl až k Tomáši Zajícovi a tomu se povedlo utkání vyrovnat. Dominik Janošek odehrál na postu defenzivního záložníka celé utkání a opět svým výkonem nezklamal. Jakub Rezek ani tentokrát šanci zasáhnout do utkání nedostal.

V sobotu 24.2. fotbalisté Olomouce prohráli v Brně 0:1. Lukáš Kalvach obdržel od deníku Sport nejvyšší známku z celého týmu, Jiří Texl i vzhledem ke zdravotním problémům v týdnu před utkáním zůstal tentokrát mezi náhradníky.

V závěrečném utkání kola byl Roman Hubník na hřišti celých 90 minut, když FC Viktoria Plzeň poprvé v sezóně prohrála 1:0 proti Jihlavě.